pondělí 13. června 2016

Tvořivý týden #23

Pěkné pondělí, tvořivci,

minulý týden jsem trochu bojovala se šicím strojem. Stařeček mi začal trošku stávkovat, až vypověděl službu úplně. Přiznám se, že jsem byla už trochu nešťastná nad tím, že bych si musela pořídit nový (přeci jen mi tento přirostl k srdci a už jsme toho spolu našili...), ale nakonec zakročil můj šikovný manžel. Dvě hodiny domlouvání - rozumějte rozebrání do posledního šroubku, až se umoudřil ;-)
A i přes tuto malou vynucenou pauzu vám pár kousků z dílny mohu ukázat ;-)


První jsou opět bulánci - tedy bulánčí slečny, které již čekají své malé majitelky. Tentokrát jsem kytičky vyráběla z filcu. Co myslíte? Přijde mi to jako příjemná změna ;-)Je potřeba pořádné naplnění, aby byli bulánci jak se patří bulánkovití ;-) 

Dalšími kousky jsou šminktaštičky - a to rovnou čtyři různé. Byly na objednávku, ale nebojte, já zase nějakou "volnou" na do obchůdku ušiji ( nebo mi můžete napsat ;-) ).A tento týden? No mám toho navymýšleno na šití hodně, plus nějaké drobnosti. Tak uvidíme, co vše stihnu. Hlavně mi přišlo pár nových látek a to mi nedá jen tak nečinně sedět ;-)


SHARE:

6 komentářů

 1. Bože ty jsi tak šikovná! Krásné věcičky.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 2. Ty taštičky na malování jsou krásné :O. Moc se Ti vše povedlo, jsi šikovná! :)
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Kytičky z filcu nejsou úplně to pravé očechové. Víc se mi líbí ty tvé charakterictické :D
  JInak bulánci jsou kouzelní.... obdivovat je patrně budu každý týden :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Ještě mám v záloze i organzové kytičky, ale uvidím :-) A počkej na tvoření z tohoto týdne, to bylo bulánků :-)))

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig