úterý 10. ledna 2017

Tvořivý týden #1

Zdravím tvořivci,

první týden nového roku je za námi, a tak vám mohu ukázat i první tvoření v tomto roce.


Sice trochu později, ale i tak se zima přihlásila docela chladivě, a tak jsem si říkala, že holky nutně potřebují nové čepice. Nutností je i podšití fleecem, na které nedám dopustit, protože pak čepice hřeje i v opravdu velkých mrazech.Holky už jsou přeci "velké", a tak jsem tentokrát volila dospělácký look....


...a bambuli na vrch. 


Aby byl set celý, chtělo to ještě mega náhrčník. Neměla jsem dostatek tmavší šedé, a tak jsem vzala za vděk touto světleší. Myslím, že i tak ten set vypadá hodně dobře a osobně se mi nejen líbí, ale mám z něj opravdu radost.
No a protože se mi to ladění opravdu hoooodně líbilo, udělla jsem si i jednu čapku pro sebe. Ani nevíte, jak je v tomto počasí super :-)


Minulý týden jsem se dala do šití Onbagů pro Duomamas, takže kdo máte zájem, neváhejte :-)


No a na závěr jsem ještě šila 2 zástěrky do školky pro kamarádčinu dcerku. Říkala jsem si, že ty zástěrky jsou nejen moc fajn na nošení pro malé princezny, ale také vcelku jednoduché na výrobu, a tak vám během pár dní sepíši na blog i postup. Co říkáte?Tutu růžovou se srdíčky jsem si zamilovala, a tak ji určitě zase časem pořídím. Je nádherná :-)


Tak co, už v novém roce také tvoříte? :-)SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig