pondělí 8. května 2017

Tvořivý týden #18

A tak dnes ještě jednou, co vy na to? A pěkně tvořivě :-)

Tentokrát jsem celý týden jen háčkovala. 

No vlastně na stroj jsem také sáhla (a nemluvím o utírání prachu), ale to se jednalo jen o opravy děr na teplácích holek apod. Takže to se vlastně nepočítá. 
Hodně vídám háčkovaná srdíčka, a tak jsem to samozřejmě chtěla také zkusit. Nejprve jsem zkoukla několik návodů a nejvíce se mi líbil ten na webu Stoklasa. No ale nakonec jsem stejně jela tak nějak podle sebe... :-)

Ještě jsem jej dozdobila stužkou (jen obyčejně nalepenou textilním lepidlem) a knofličkem.

Inu hloupůstka, ale dokáže udělat malou radost :-)


Na začátku týdne jsem si řekla, že bych ráda už konečně poslala háčkovaný balíček do ústecké nemocnice, jenže mi do něj chybělo pár vymyšlených mini mimi sadiček. A tak měl háček prééé...


Barva lila...... i světlá mint se mi hodně líbí a protože přízi ještě mám, tak určitě něco dalšího pro kulíšky vymyslím :-)Mimichodem, návod na ponožtičky už je ZDE na blogu :-) 


A je zabaleno, popsáno, pomazleno na cestu pro štěstí a v tuto chvíli už možná i doma u koordinátorky Štěpánky. Tohle je prostě to, co má smysl a co mě opravdu hodně baví.


A je vám určitě jasné, že tímto balíčkem to nekončí. Už mám další novou přízi a další chobotnička je také na světě. Tentokrát jsem si řekla, že další balíček bude pro nemocnici v Ostravě. 


Jo a už mám plán na další a další balíčky... Takže tu bude možná přechobotničkováno, ale určitě to nikomu nebude vadit, že? :-) 

Pěkný zbytek večera, tvořivci! :-)


SHARE:

4 komentáře

 1. Jeeee máš to moc hezké. :)
  Já momentálně tvořím seminárku do matiky... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc dekuji! Tedy, jsem rada, ze matiku uz nastesti tvorit nemusim ;-)

   Vymazat
 2. Chobotniček není nikdy dost! obzvlášť když jsou tak roztomilé! ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig