pondělí 19. června 2017

Mary Kay: Fixační krém na oční make-up

Pěkný večer,

po dlouhé době jsem si pořídila fixační krém pod oční make-up. Ty předchozí byly fajn, ale nějak jsem neměla nutkání si je pořídit znovu. Navíc jsem poslední dobou používala spíše lehce zapudrovaný korektor, který mi vyhovoval, ale...S příchodem teplého počasí si má pleť začala tak trochu dělat, co se jí zlíbí, a to bez ohledu na mé mínění - ať žijí pihy, pigmentové skvrny a mastící se víčka.


Mou oblíbený korektor, který stačilo jen lehce zapudrovat a stíny na něm držely celý den, už začal být nedostačující. Přemýšlela jsem, jaký fixátor tedy vyzkouším - když už, tak samozřejmě něco (pro mě) nového. Proto padla volba na Mary Kay.


Fixační krém má příjemné dávkování se špičkou. Je hutný, jemný a velice dobře se roztírá (je sice "krémově bílý", ale rozetře se do zracena) i vstřebává - s aplikací stínů vlastně není nutné nějak vyčkávat apod. Stíny na něm poté drží naprosto výborně, žádné slévání či rozmazávání. 

Navíc stačí opravdu malinko, takže i když je balení maličké, rozhodně vám vydrží hodně dlouho. 


Za mne musím tento výrobek rozhodně pochválit, a i když je jeho cena vyšší (okolo 400,-, ale pokud nemáte možnost kontaktovat MK zástupkyni, tak můžete objednat i z nějakého e-shopu, srovnání ZDE), rozhodně se vyplatil a mohu jej doporučit. 

Používáte fixátory pod oční stíny? Na který nedáte dopustit?

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig