pátek 9. října 2015

Bye Baby Summer 2015

Pěkné odpoledne maminy,

Nejprve jsem si říkala, že tento článek ani psát nebudu - měla jsem jej připravený už před nějakým časem, ale už se blížil podzim....
Jenže dnes jsem třídila dětské oblečení a nedalo mi to, vzala letní oblíbence tohoto roku a začala fotit  :-)

Šatičky pro dcerky jsem pořídila nákupem velikého bazárkového balíku z Anglie. Měla jsem jich nespočet, ale musím uznat, že byly "unošeny". Jelikož byly kolikrát letní teploty obrovské, tak mi nedělalo problém obléknout holky do šatů i na písek (možná jsem tím byla i trochu za exota, ale co - mám přeci malé princezny) ;-)
I na příští rok už mám připravené pěkné šaty pro ty moje cácorky, takže se můžete těšit na nějaké baby outfitové články, uvidíme...  ;-)


Kloboučky dostaly holky od tety. Jsou koupené ve Francii, nádherné a prostě chic! Těším se, až je budou nosit příští rok.
Opalovací krémy byly nedílnou součástí letní výbavy, takže si dovolím ještě dodatečnou mini recenzi:Daylong - vím, že to je jeden z nejznámějších a určitě i výborných krémů, ale já se kolikrát držela, aby neletěl do koše. Ano, děti se mi nespálily ani neosypaly, ale to roztírání a vstřebávání... Hrůza. Což je v případě dvou neposedů problém.

Ziaja - výborný krém. Dobře se roztírá, vpíjí a drží i v bazénu. Nevyvolal žádné reakce či zarudnutí.

Rossmann - opalovací sprej Sun ozon jsme používali hodně při procházkách do města, kdy jsem potřebovala holky rychle natřít. Velice dobře se nanášel, nemastil, měl slušnou výdrž a nezpůsoboval žádné zarudnutí apod.
Tuto kabelku jsem našla mezi věcmi teprve dnes (přiznám se, že i když jsme se stěhovali už téměř před rokem, tak mám ještě pár menších krabic s věcmi, které téměř nepoužívám, ale nechci je vyhodit) - tedy ono ji našly dcery, a hned se do ni zamilovaly. Musím sehnat ještě jednu ;-)
Jak vzpomínáte na léto vy? ;-)
SHARE:

7 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Moc dekuji :-) nejradeji bych takove mela i pro sebe :-)dekuji za komentar!

   Vymazat
 2. Nádherné šatičky,také jsme sestře dávali šatičky kam jen to šlo :D Ta horka byla příšerná ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak. Mame velkou spolecnou satnu a holky jeste samostatnou skrin :-) dekuji za komentar!

   Vymazat
 3. Nádherné šatičky! :) Vždy, když jsem v nějakém obchodě, tak koukám víc na věci pro prcky, než pro sebe. Už se těším, až jednou budu mít také malou princeznu :)
  Infinity of Colors

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto chapu :-) nektere kousky jsou nadherne:-) dekuji za komentar!

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig