pátek 27. února 2015

Co za doplňky na jaro? Přeci od AE style ;-)

Už nějakou dobu jsem zde nepsala o tvořivém týdnu. Ne že bych nic nedělala, naopak, ale protože jsem připravovala "kolekci" na jaro.
Schválně píši uvozovky ke slovu kolekce, protože se nepovažuji za návrháře. Jsem jen tvůrce, kterého tato práce velice baví a považuje ji za super relax. Rozhodla jsem se ale, že bych ráda vždy nějakým způsobem ve své tvorbě reagovala na nastávající roční období a i barevně či vzorově vše sladila.
A jelikož jsem matka (na plný úvazek ;-) ), tak je Vám asi jasné, že i má tvorba je a bude zaměřená nejvíce na děti. ALE samozřejmě u žádné z věcí není problém na objednávku vytvořit i dospělou verzi. Stačí mi jen napsat e-mail a vždy se domluvíme, ostatně jako i u jiných věcí  vytvořených dle Vašeho přání ;-)


A co tedy bude podle AE style letos na jaře IN? 

Háčkovanci!  ;-)

Tentokrát jsem vybírala barvy, které bych ještě nedávno nekombinovala a oproti dříve používané klasicky dětské přízi jsem pro většinu výrobků vybrala kvalitní silnější přízi, které je ale hlavně nekousavá - čili pro děti super a určitě s ní budu pracovat i nadále (i když dětské příze samozřejmě neopouštím).

Navíc jsem si ke zdobení oblíbila stupňovitou kytku. Snad se bude líbit i Vám.

Již nyní na mém Fleru.


Hladké i vroubkované čepice s kšiltíkem zdobené velkou kytkou pro holčičky a různými doplňky či knoflíky pro chlapečky:Čelenky pro holčičky zdobené velikou kytkou:
Ušanky (nejen) pro menší děti s kytkou:
Stahovací nákrčníky, které se přizpůsobí každé velikosti krku:
Šatičky, které mají jednobarevný top s provlečeným vrchním lemem a barevnou sukní:Sukýnka ala tulipán s vlnkovaným lemem:Sukýnka balónovka:

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig