úterý 17. února 2015

Mini relax na celý den

Poslední dobou byly mé dny trochu hektičtější a noční spánek dost chabý. Asi každý to zná - někdy už máte pocit, že ten odpočinek opravdu nutně nutně nutně potřebujete, ale jednoduše to nejde. Nemůžete jen tak vypnout, odjet či se zahrabat do postele.
A dnes jsem si řekla, že budu relaxovat celý den. Ne, nezbláznila jsem se a ani to není vtip. I s velice aktivními dvojčaty je relax možný. Pro mě tedy ano.
A jak že se mi to povedlo? Jednoduše si dělám mini relaxační chvilky a zabírá to :-)Den začínám pokaždé kávou. Tentokrát jsem si vybrala Chai tea latte od Dolce Gusto. Změna oproti mému milovanému klasickému latte, co je moc fajn. Dnes jsem si toto "kávové dostaveníčko" zopakovala asi 4x. Mňam. Děti po obědě odpočívají v postýlkách a tak přišla háčkovací chvilka.
Příprava jarní kolekce mi sice dává sem tam zabrat, ale je to hlavně relax sám o sobě. A poté také radost, když vidím, jak výrobek splňuje to,co jsem si vysnila. 
P.S. Za pár týdnů bude kolekce na světě a máte se opravdu na co těšit ;-) Když se to líbí dětem, tak to také vyzkouším - pěna a poleženíčko ve vaně. No i ty kačenky jsem si vypůjčila :-) A během odpočinku ve vaně jsem nechala působit masku na svém obličeji. 
TIP: Mimochodem, pásky pod oči z Rossmanna (stejné, jen pod vlastní značkou, prodává také DM) jsou perfektní výrobek. Moc ráda je při únavě používám, protože mi hezky vyhladí oční okolí a i trochu redukují kruhy pod očima. Krom klasické večeře, jsem tentokrát ještě "hřešila"  druhou večeří - zmrzlinou a mandarinkovým smoothie. 


 
zdroj: www.csfd.cz

A na závěr "relax" dne budeme koukat, po napsání tohoto článku, na jeden z mých naprosto nejoblíbenějších filmů.


A jak relaxujete Vy, když není čas? 


P.S. Nezapomeňte, že zde na blogu stále ještě probíhají 2 soutěže, na které se můžete do 28.2. přihlásit ;-) 

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig