středa 22. července 2015

Tvoŕivý týden

Zdravím všechny ;-)

Pekelně slunečné počasí sice láká k vodě, ale i tak jsem na pár okamžiků usedla k šicímu stroji či háčku s vlnou a nezahálela.

Tentokrát v mé dílničce vzniklo:


Poprvé jsem zkusila ušít kloboučky (rovnou dva, jak jinak ;-) . Zvolila jsem variantu s dvojitou přeloženou krempičkou.
Hračkotašky a hračkovaky jsou prostě super doplňkem do bytu ;-) Sušenkotaška na kočár se v mé hlavě rodila dlouho, protože jsem co chvíli hledala odkládací místo pro různé drobnosti (a hlavně ty sušenky či pití) bez nutnosti se neustále sklánět ke košíku pod kočárem. Kdo má zájem o ušití, může si ji objednat ZDE.Opět začínám háčkovat pár čepiček pro nedonošeňátka. Pro toho, kdo by se  chtěl také do něčeho podobného zapojit, již připravuji DIY článek ;-)Úzké kapsáře do pokojíku mých dcer už zbývá jen pověsit ;-)

SHARE:

2 komentáře

 1. To je nádherné!!! Obdivuji lidi, co tohle umí. Já furt něco vyráběla jako dítě, ale v dospělosti už na to nemám čas :( A když náhodou jo, nemám materiál. Občas něco málo vyrobím, ale ušít něco bych asi nedokázala, nemám ani stroj :D
  blog Měj se ráda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc dekuji za pochvalu :-) me to hackovani a siti bavilo vzdycky, ale nejvic me to chytlo, kdyz jsem musela byt dlouho v nemocnici (na ukraceni casu) a vydrzelo mi to do dnes :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig