pondělí 14. listopadu 2016

Tvořivý týden #42

Hezké pondělní dopoledne,

na tento týden mám nachystáno (rozumějte zatím nafoceno) docela dost článků a velká část z nich bude věnována tvoření. Však už jsem vám i něco o víkendu naznačila na FB a Insta. :-)

No zatím mám pro vás report z tvoření do pátku (ten víkend ještě nechám na příště), takže hurá na to....Tak čím bychom asi tak začali. Inu největší čas mi zabralo chystání nové výbavy holkám do pokoje - povlečení, kapsáře a vše sladěné do šedo - růžové.
I s nedávno ušitými koberečky nám to pěkně ladí :-)


Opět jsem sáhla po kožence a ušila pouzdro na pc. Ta šedá látka s kolečky je moc pěkná, takže vymýšlím, co bych z ní ještě ušila :-) Jelikož jsme čekaly s holkami návštěvu dvou tet i s jejich prcky, tak bylo naprosto jasné, že musí dostat bulánky - tentokrát pyžámkové :-)


Teplota venku už šla docela do mrazivých čísel a z většiny čepic z loňska mi holky vyrostly, takže je nutné čapnout háček, vlnu a už to jede. Mimochodem, i kdyby jim ty čepice ještě byly, tak bych se asi neubránila tvoření, protože nápadů mám plno :-) 

Už bych měla taky něco nového na Fler udělat, co říkáte...

Konečně jsem také po dlouhé době sáhla po baby vlně a do nemocnice v Ústí nad Labem již v tuto chvíli putují tyto tři čepičky pro kulíšky. 

Pokud to ještě nevíte, tak na newborn čepičky je již nějakou dobu na blogu návod. Koukněte ZDE :-)
 Tak to je zatím vše. Samozřejmě už mám "něco v rukávu", ale o tom zase příště ;-) SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig