středa 27. prosince 2017

Estée Lauder: Double Wear

Hezké středeční odpoledne,

jste dnes v práci nebo jste si také prodloužili vánočné svátky? U mne platí to druhé, a tak mám i trochu více času na blog a na to vyhrát si s líčením. Dnes jsem si řekla, že už konečně sepíši pár řádků o opěvovaném Double Wear od Estée Lauder...

Rozhodně se nejedná o novinku na kosmetickém trhu, naopak mám pocit, že o něm slyším ze všech stran už docela dlouho. Všichni, kdo jej vyzkoušeli, chválí, ooochají, již jiný nekupují....a ve mne hrozně dlouho hlodal červík, jestli to je opravdu tak a nebo je to jen tím, že je to opěvovaný "high end". Mimochodem, já toto označení nemám zrovna moc ráda, protože jsem si už mnohokrát na vlastní "xichtík" vyzkoušela, že i daleko levnější výrobky mohou strčit "hááájenda" do kapsy. No ale zpět k Double Wear.  Nebudu zapírat, cena pohybující se kolikrát okolo tisíce korun mne opravdu odrazovala. Nakonec jsem podlehla a v akci na lekarna.cz jej koupila za cca 800,- - mimochodem opravdu se vyplatí prohledat více webů, protože ty ceny se různí. Mrknout na srovnání cen můžete např. ZDE.Co se balení týče, tak se mi velice líbí sklenička jako taková - má jednoduchý čistý tvar a je jakoby  v matu. Co mi ale trochu vadí, to je absence pumpičky. Make-up si tak musíte na ruku či paletku nalévat a to se mi zas tolik nelíbí.

Určitě jste ale asi zvědaví, jestli se přidám k těm nadšencům či nikoli... noooo. Přidám :-)

Make-up se velice dobře roztírá a zapracovává. Je středně tekuté konzistence. Má silnější krytí, stačí jej opravdu málo a pořádně rozpracovat - pozor, pokud nemáte (stejně jako já) rádi maskovitý efekt, tak rozhodně nevrstvěte. Děla moc hezký matný a přirozený efekt. To se mi moc líbí.


V akci:Co říci ve shrnutí na závěr? Ano, tento kousek si to vychvalování a rozruch okolo rozhodně zaslouží. Co ale na druhou stranu nedokáži jen tak obejít, to je vyšší cena. Ta je opravdu přestřelená (byť dokáži pochopit renomé značky apod.) a díky ní vlastně nedokáži říct "Jo, ten nutně potřebujete." Je opravdu výborný, ale pokud bych jej měla porovnat s nějakým levnějším kouskem, tak určitě zkuste mé oblíbence od Dermacol či Catrice


Měli jste již možnost tento make-up vyzkoušet? Co na něj říkáte?
SHARE:

2 komentáře

 1. O tomto make-up jsem slyšela už několikrát a byly na něj samé kladné recenze, ale mě pořád odrazuje ta jeho cena a stále ještě nějakou tu dobu zřejmě bude.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, ta cena je opravdu vysoká. Já se k němu rozhoupávala dlouho a vlastně jsem si ho pak vzala i díky tomu, že jsem měla ještě nějaké "benefit body" z práce, které právě na lekarna.cz jdou uplatnit. Jinak bych se taky ještě možná zdráhala s pořízením :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig