neděle 3. dubna 2016

Tvořivý týden #14

Hezkou a tvořivou neděli přeji,

jak vypadal váš tvořivý týden? U mne se opět pár novinek "našlo", a tak vám je mohu představit. I když pokud máte FB a sledujete mne, tak jste je již určitě viděli.


Opět jsem se v tomto týdnu soustředila zejména na výrobu nákupek. I když už ne v tak velikém množství. Musím říct, že nákupky mne baví čím dál více, a i když původně bylo hlavní myšlenou použití koženky, tak postupně se mi spíše líbí ty celobavlněné. 


 Po delší době jsem také udělala jednu šmink taštičku - tentokrát v "mini" verzi.


Už hrozně dlouho mi doma ležel bavlněný úplet a já přemýšlela, co z něj vytvořím. Nakonec jsem se rozhodla během chviličky - prostě takový nárazový nápad, a čapky na jaro pro holky byly na světě. 
Mimochodem, pokud se vám čapka líbí, můžete si ji i sami vyrobit. Návod naleznete ZDEA také něco háčkovaného tento týden vzniklo. Holkám jsem uháčkovala nekonečné šály. Moc se mi tato barva líbí, a protože mám stále ještě 2 klubíčka této vlny, tak si možná udělám šálu i pro sebe ;-)A to je pro tento týden vše, i když ještě něco nám rozdělaného. No ukáži vám je příště ;-)   

SHARE:

4 komentáře

 1. Ty tašku jsou moc pěkné. :)
  S láskou Rose :* - zvu Tě na Můj blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za pochvalu. Už zase vymýšlím další a další a možná časem udělám i nějakou na eshop ;-) Děkuji za komentář!

   Vymazat
 2. Pěkné, já nejsem tak šikovná a tak se do šití moc nepouštím. :-)
  http://kniho.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každý jsme šikovní na něco jiného. A hlavně nikdy nevíš, kdy Tě třeba zrovna šití začne bavit :-) Jinak jsem akorát koukala a máš moc hezký blog o knihách, jdu se po něm více porozhlédnout :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig