neděle 22. října 2017

Tvořivý týden #42

Hezké nedělní odpoledne, tvořivci,

copak v té mé mini dílničce vzniklo tento týden? Inu, málo toho nebylo, jen ten šátek pořád není hotový, to upozorňuji předem... :-)

Jak holky rostou, zvětšuje se i jejich pyžamo, a tak to chtělo větší pyžamožrouty. Ty malinké si samozřejmě nechávají - na drobnosti není úložných prostor nikdy dost :-)
Typický bulánkový obličejík, kdy ale knoflíky nahradila nalepovací očička. Pro větší děti je to moc fajn varianta. Na zip jsem pro lepší otevírání přidala pár korálků.
Před pár dny mi přišla prosba na háčkovanou mini spa sadu. No, proč by ne. Tamponky a mýdlenka byly na světě během pár večerů. 


Věřím,  že nové majitelce udělá radost. Navíc z melírové příze je naprosto jedinečná.


Delší dobu jsem uvažovala, že bych na Fler ušila pár tulipytlíků. První ale pro mne bylo důležité, abychom měli zásobu doba (Šmudla a jeho nový kámoš Burák přecijen potřebují více jak  jeden :-) ). 
To se povedlo, a tak jsem tento týden vyrobila 5 kousků na Fler. Nečekala jsem tu rychlost, s jakou se prodaly a zůstal jen jeden. 

Hodně mne to nakoplo a děkuji za zájem. Brzy bude zase pár nových kousků - již mám nastříhaných pár látek a také nějaké objednané :-) 
Samozřejmě bych to nebyla já, abych každý tulipytlík pořádně nenafotila a neukázala vám jej tady :-)Tento poslední je volný, kdyby náhodou... naleznete jej ZDE.


To počasí je takové všelijaké, a když už jsou holky konečně po nemoci ve školce, chce to samozřejmě i teplejší a funkční oblečení. Myslím, že softhellky jsou naprosto výborné pro pobíhání venku na zahradě - příjemné, teplé a jen tak nepromoknou. 


Mám sadu ještě asi na dvoje, takže určitě brzy další ušiji. Ty se neztratí :-) 


Už dlouho tu nebyla ovečka, takže bylo potřeba to napravit. Tato bude pro malou princeznu jako dárek. Věřím, že potěší.


Uvažuji, že také alespoň jednu podobnou bych dala i na Fler. Byl by zájem? Pro dnešek asi s tvořením nekončíme - holkám jsme slíbila výrobu mýdla, až se prospí (někdy jim ten poobědový spánek, který se snaží pokaždé bojkotovat) a teď ještě hurá na chvíli k háčku a nekonečnému šátku... :-)

A co máte v plánu na dnešek vy?

SHARE:

8 komentářů

 1. Ta seda latka se srdickama je opravdu velmi peknaaa...

  Kazdopadne opet jsi ukazala, ze jsi nas sikovnicek...♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, Veru. Ta látka se mi taky moc líbí. Už mi přišla nová a v několika variantách :-)

   Vymazat
 2. Vše super. Víme, že jsi šikulka. Pěkný týden. :-) D.
  P.S. Z jiného soudku. Prosím, jestli víš radu. Zaškrtnu si : Chci zasílat oznámení; hlásí, že budou zasílány na můj mejl, ale nic nechodí. :-( Nevíš, co mi to kde blokuje? Moc děkuju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji.
   To zaškrtávátko by mělo fungovat. ale je to vždy jen na ten daný článek, ne na celý blog. Je možné, že by to proto nechodilo?

   Vymazat
  2. Já vím, že je na určitý článek. Ale mně právě nechodí odpovědi ke článům, na které jsem reagovala, dříve ano. Odpovědi mi nepřicházejí ani z jinývh blogů. :-( Já si myslím, že zakopaný pes je někde u mě, ale nevím kde. Kdyby někdo poradil...

   Vymazat
  3. A nepadá to automaticky do spamu? Ze by se to přenastvilo přímo v mailové schránce?

   Vymazat
  4. Nepadá, kontroluji. :-(

   Vymazat
  5. Tak to mě vůbec nenapadá :-(

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig