pondělí 30. října 2017

Tvořivý týden #43

Pěkné pondělí, tvořivci,

tentokrát se přiznám, že ani nevěřím, kolik se mi toho podařilo stihnout. A ano, musím se i trochu pochválit :-)
V posledních dnech jsem blog trošičku zanedbávala, protože jsem dostala nový (nejen) tvořivý impulz v podobě tulipytlíků. Přiznám se, že jsem nečekala až takový ohlas a poptávku. Zároveň mne to vyburcovalo k tomu, abych si konečně založila i vlastní e-shop (o tom napíšu saozřejmě více časem). Pár večerů mi to tedy zabralo, ale je tu eshop AE style.

Prozatím na něm ještě pár věcí doladuji, a tak první várka tulipytlíků šla ještě na Fler - i tam můžete stále případně objednávat.
Ta rychlost s jakou se tulipytlíky vyprodaly mi vzala opravdu dech - nepřeháním, a tak jsem sedla a začala stříhat a šít znovu. Ovšem materiálu už nebylo tolik, a tak aby e-shop nebyl úplně prázdný, jsem udělala objednávku a máte se na co tešit :-) Prozatím tedy prvních pár kousků...

Řekla jsem si navíc, že tu nabídku rozšířím i o oblíbené morčo - hamaky. Zatím na zkoušku a uvidíme, zda se budou líbit...

Nezapomněla jsem ale také ani na své krysáčky a udělala jim nové pelíšky (už zase). Pamatujete si na hnízdečka pro miminnka? Tak to byl přesně ten vzor. Však naši kluci jsou taky ještě miminka (i když morčecí. No a tedy povím vám, že obliba obrovská.


Jeden si užívá a v hnízdečku polehává a ten druhý se zase baví tím, že probíhá tím otvorem sem a tam. Tolik radosti... :-)Nelenila jsem a dvě stejná morčo - hnídečka vám brzy i nabídnu na e-shopu. Mašličku (samozřejmě pevně přidělanou) jsem si nakonec neodpustila. 


Konečně jsme zase mýdlařily - holky tentokrát hodně pomáhaly a vlastně kolečka jsou vyloženě jejich prací. Já jen dohlížela a rozpouštěla hmotu, aby se nepopálily. O část mýdel si můžete nyní zahrát ZDE.

Ano, ano, vidíte správně. I tento košíček si můžete ve stejné soutěži vysoutěžit.Košíčků jsem tentorkrát dělala více, protože chystám dáreček pro jednu moc důležitou osůbku. Ale psssst... :-)

Košík ala květináč? Proč by ne, ten nápad mne docela nadchl a asi u jednoho nezůstanu :-)
No a abych se vrátila ještě na skok k šití, tak také něco praktického pro děti tu mám - pytlík na oblečení do školky. V úžasné dino látce. Věřím, že novému majiteli se bude líbit.
No na slova jsem dnes trochu skoupá, ale zase to doháním fotografiemi. Příště se zase rozpovídám. Pro dnešek "dobrou s kobrou"... :-) 

SHARE:

7 komentářů

 1. Zdeňko, ty ses rozjela. :-) Je vidět, že Tě to baví. Tak ať vše šlape jak má! D. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji. Hodně mě to baví, tak je to o to víc znát :-) jen času je málo...

   Vymazat
 2. S časem souhlasím. Ráno vstávám s plány, co všechno udělám a než se rozkoukám, je večer! D. ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak :-) a ani to mne neodradí od toho, abych nepořizovala další a další materiál :-D

   Vymazat
  2. A kde, prosím, nejvíc nakupuješ? Dík. D.

   Vymazat
  3. Látky nejčastěji na fleru u Ppett a nebo teď jsem objevila i na fleru U medvídka Pu. Sem tam zkusím i jinde. Třeba krásné úplety mají na Látky Tinka nebo Dům látek. Příze pak u Ganella, Eshop Poláková či Svět klubíček. Sem tam nějaký materiál pořídím ve FB skupinkách :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig