středa 9. května 2018

Chvilka v kuchyni #16

Pěkný večer, kuchaříci,

račte do mé kuchyně, ať se můžete inspirovat. U nás to minulý týden vypadalo takto...

Samozřejmost, která u nás nechybí - to je nudličková polévka. Navíc mne asi nikdy neomrzí. Hovězí, vepřový, kuřecí, zeleninový vývar... každý týden jej máme minimálně 2x - 3x :-)Baví mne pečení "v pytlíku". Vše naskládáte do speciálního pytlíku a dáte péct. Kromě výborné chuti je výhodou i to, že máte pak minimum nádobí na uklízení. Já tentokrát udělala krkovičku s bramborem a cibulí. 


Pokud mne sledujete na Instagramu, tak přípravu těstovin se zeleninou a masem jsem vám dala i odkrokované na instastories. Inu někdy mne to chytne a třeba zase někdy i natočím i mini video recept :-) Počasí vybízí ke grilování. My často grilujeme u mých rodičů na zahradě, je to prostě super relax. 


A když jsme třeba jeden večer nestihli rozdělat ohýnek, hodila jsem špekáčky do trouby... :-) 


Ke grilování je ale také potřeba dobrý chléb. Já pekla tentokrát dvakrát - jeden podmáslový kulatý...


...druhý s ovesnými vločkami a sezamovými  semínky. Chtělo to i něco sladkého, a tak jsem do dortové formy nalila těsto na klasickou bábovku (přidala jsem nalámanou čokoládu a mandle), to po upečení rozřísla a naplnila krémem ze zakysané smetany a pudinku Créme Olé.Po delší době jsme si i zase zalívancovali k víkendové snídani. Mňamka! 


Dobrou s kobrou! :-)
SHARE:

2 komentáře

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig