neděle 13. května 2018

Tvořivý týden #17

Hezkou neděli, tovřivci,

ruku nahoru dá ten, kdo se tento týden věnoval nějakému tvoření... :-)

Tak já ji tedy klidně zvednu. I když popravdě jsem se moc nepředřela, ale zase úspěch - naučila jsem se pořádně nasazovat jehly na overlocku. Onno pro vysvětlení - když jsem jej dostala, tak bylo vše nasazeno a špulky vcelku plné, takže jsem se děsila okamžiku, až budu muset navlékat... :-) Kdo ten systém zná, tak mě snad pochopí. První pokus proběhl tedy již před týdnem a lehce vytočená jsem jej nezvládla. Ale sanozřejmě jsem se nedala, koukla na nějaké návody (protože podle toho ke stroji mi to opravdu nešlo) a videa a huráááá, podařilo se...A tak jsem mohla holkám ušít kalhoty z letního softhellu. Kdo nezná (jako já do nedávna), tak je to opravdu super funkční materiál, který je lehoučky, ale přesto drží. Čili na léto třeba na procházku lesem po dešti nebo hrátky na mokrém pískovišti, je to "značka ideál". Určitě udělám ještě tak jedny či dvoje, ty se nám opravdu neztratí. Pokud uvažujete, tak moc hezké látky naleznete na Unuo - tam jsem pořídila i já ty, ze kterých jsou tyto kalhoty.


Také se vám občas stane, že rozděláte jednu věc, poté sáhnete po další atd...? Mne občas ano a díky tomu mám nyní dva rozháčkované svetry. Takže plán na tento týden = určitě alespoň jeden z nich dokončit :-)


A jak jste tvořili vy? Já tedy trávím čím dál víc času na zahradě, ale i tak mi to nedá... :-)
SHARE:

2 komentáře

  1. Já pokud to jde taktéž. Zahrada je velké lákadlo a když jeden vidí, co všechno je tam treba udělat, tak mu to nedá :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přesně tak, a ještě je to kolikrát tak, že na jedné straně člověk skončí a může začít znovu :-) :-D

      Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig