pondělí 24. září 2018

Novinky v make-up šuplíku: srpen

Hezké ráno,

Tak trochu jsem ten závěr prázdnin make-upově zazdila. Doslova. Nějak jsem neměla moc čas se rozhlížet po novinkách, protože velkou část srpna jsem trávila s minimem make-upu na výletech s holkami. I když, pár kousků - přesněji tři, jsem pořídila....


Pokaždé, když jdu k zubaři, tak mám pak prasklý koutek nebo lehce odřené rty. Tentokrát jsem měla o chvilku více času, a tak jsem zaskočila do lékárny (no, po hodinovém vrtání jsem prostě potřebovala Brufen) a rovnou jsem zapátrala po nějakém balzámu. Magistra mi doporučilaa tento od Blistexu. A musím ji tedy zpětně poděkovat. Je vcelku hutný, ale na rtech velmi příjemný. Dobře se nanáší, roztírá a vstřebává (rozhodně nemáte ulepený nebo "přemaštěný" pocit). Co je zajímavé, je "chuť" . Má lehce mentolově - kafrový podtón. Rty jakoby ochladí. Někomu by to mohlo vadit. Mne naopak se to moc líbí. Řasenku, kterou není třeba představovat - Devilash od Dermacolu. Mám ji již po několikáté a co chvíli vám ji zde na blogu vychvaluji. Opravdu z drogérkových (a i těch mimo drogérku, které jsem mohla vyzkoušet) je nej nej nej.


Kartáček řasy krásně rozdělí a řasenka je úžasně obalí (neslepí), protáhne a vytvoří look mrkací panenky.


Mám hodně ráda BB krémy. Zejména na výlety, kdy vím, že se budu dost potit a rudnout :-) Nebo prostě jen na okamžiky, kdy si nechci dělat veliký make-up. Tento od Mishy je hodně zajímavý. Trochu jsem se bála, že je na mne moc tmavý, ale dobře se přizpůsobuje. Lehce natónuje, zmatní a sjednotí pleť. Rozhodně nečekejte krytí. To bych řekla, že je minimální.
Co mi tedy příjde je to, že velku rychle na vzduchu zasychá, a je tak potřeba jej rozmazat opravdu rychle, abyste neměli fleky.. Navíc - já pod něj ješte i tak používám C-sérum do Kosmeti8 a nebo krém (někdy obojí), protože mi přijde, že i lehce vysušuje,


Rozhodně se jedná o fajn BB krém, který celý den, i v "těžších" podmínkách, dělá, co má. Je navíc na pleti velice lehký, že o něm ani nevíte. Určitě doporučuji, jen pokud máte suchou pleť, zkuste nejdříve někde získat vzorek na vyzkoušení...Jaké kosmetické kousky jste za léto nasbírali?
SHARE:

4 komentáře

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig