čtvrtek 13. června 2019

Artistry studio: Tinted lip balm

Pěkný večer,

mám dny, kdy si hraji s rtěnkami, ale častěji sahám po balzámech. Ať už klasických bezbarvých či tónovaných. A mezi ty barevné patří i tento od Artistry studia....


Začneme balením - balzám má velice krásnou krabičku, moc se mi líbí její design, ale podobně jako u paletky jsem byla trochu zklamaná z toho, že tuba jako taková je jen čistě černo - bílá bez motivu z krabičky. No nedá se nic dělat, samozřejmě na obalu kvalita výrobku nestojí.
Tuba jako taková je klasická, kdy si balzám (podobně jako rtěnku) vytočíte ven. Je plastový, ale dobře pevný, v kabelce se neotevírá a myslím, že jej zrovna nešetřím (už mi i párkrát upadl) a pořád je bez prasklin.


Když jsem si odstín vybírala, hodně mne lákal právě tento růžový. Na druhou stranu jsem si říkala, aby to přecijen nebylo moc růžové. Není. Naopak rtům dodá krásnou, jemnou a šťavnatou barvu. Velice dobře hydratuje, nedráždí, neroztéká se a vydrží i menší jídlo. Za mne jednička s hvězdičkou.


V akci:Pokud máte rádi balzámy a chcete si nějaký hodně dobrý pořídit, tak určitě koukněte po tomto. Mne vyhovuje maximálně.  


Znáte tento kousek od Artistry, co na něj říkáte? Jaký je váš oblíbený balzám? 

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig