středa 3. listopadu 2021

Tvořivý týden #44

 Hezký večer, tvořivci,

minulý týden byl jeden z těch, kdy jsem si říkala "pane jo, tohle vše jsem stihla?" a jsem za to opravdu hodně ráda. A také tak trochu hrdá sama na sebe.... :-)

Cácorky si oblíbily triko - tuniky, a tak jsem jim opět trochu doplnila šatník - tato látka s jednorožci byla vcelku oříšek, klouzala, zatrhávala se a lemování bylo za trest. Nicméně na nošení jim je prý příjemná a celkově jsou nadšené. Do šatníku také přibyl jeden bull kousek, která se holkám moc líbí. Inu bulíci u nás vedou... :-) 


A protože mi kus látky ještě zůstal, došila jsem na Fler nákrčník a nastříhala na čepice v této barvě. 


O bull kousky je opravdu veliký zájem a já si toho moc vážím. Je to pro mne krůček za o kousek "dále" . Jelikož jsem čekala na látku, která mi došla, tak jsem ze zbytečku nachystala sadu pro malého prcka na přání. Navíc jsem využila bull plátna a na zkoušku udělala pár šmink taštiček. Jsem ráda, že se dle ohlasů líbí. 

 

S podzimem u nás také trochu podzimně zdobím dům, a tak jsme si udělali menší "tác" na stůl. Nejprve jsem zvolila živé dýně, ale nakonec se dala do háčkování...


...a vyměnila je za háčkované. Pokud se vám líbí, můžete si je uháčkovat dle návodu ZDE.


Stejně tak jsem neodolala a vytvořila (věřím že) lehce neobvyklé podzimní věnce na dveře. Návod na ně je ZDE

 


 

A na co že jsem krom tohoto ještě hrdá? Ve čtvrtek mi dorazila látka a já nachystala cca 20 čepic a 8 nákrčníků. Ty vám ukáži příště, protože díky postupnému šití jsem je nestihla zcela dokončit. 

Dobrou s kobrou!

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig