středa 21. ledna 2015

Today - photo story

Včera jsem trochu přemýšlela (teda ono už nad tím uvažuji delší dobu), že bych si pár dní psala poznámky, co vlastně přes den dělám a jak využívám čas celkově a pak je dala sem - ne že bych se chtěla nějak chlubit tím, co stíhám nebo naopak nestíhám, ale spíš jako menší inspiraci pro ty, co čekají dvojčátka (no možná nejen pro ně) a říkají si, jak budou organizovat den. I pro mne to bude určitě užitečné ohlédnutí, které mne třeba donutí zamyslet se, jak ještě čas lépe využít ;-)

Včera večer jsem tedy sepsala poznámky z celého dne. Dnes taktéž. Zároveň jsem dnes přes den trochu fotila, a tak Vám přináším malou photo story o tom, jak ten můj den s dvojčátky vypadá ;-)

P.S. Článek s bližším popisem dnů bude ke konci týdne ;-)
Ráno bylo ve znamení vaření - holky samozřejmě pomáhají a hlavně kontrolují, zda dělám vše správně ;-) Před obědem jsem šla s holkami na procházkuCestou jsme "potkaly" hračkářství
Holky "po o" spí, a tak jdu tvořitTrocha hraníJeště šicí příprava na zítra (holky hlídá tatínek)Velmi lehká (již ale druhá) večeřeA jde se psát článek ;-) 

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig