úterý 9. června 2020

Tvořivý týden #23

Hezký večer, tvořivci,

minulý týden byl hodně o šití, kdy jsem konečně ušila i ty kousky, na které jsem se už delší dobu chystala a zároveň těšila. Tak račte na prohlídku... :-)

Před časem jsem z panelu T - Rex šila mikinu pro synovce. A nyní jsem po ní sáhla znovu. Tentokrát ale pro verzi mikino - šaty pro dcerku mé kamarádky. Základní střih je od Caramilly a prodlužila jsem spodní náplet plus lehce upravila šířku. Myslím, že výsledek se hodně povedl - on je tedy hlavně hodně povedený tento panel... :-) Prostě skromnost stranou :-)

 

Sobě jsem si pak ušila balónovku v látce, ze které mám již triko. Ať mám komplet. 

Na balónovky mám vlastní střih, který mi nejvíce vyhovuje, a protože mi kus této úžasné látky ještě zůstal, ušiji i jednu balónovku na e-shop. Můžete se těšit, bude jen jeden kus :-) 


Stále s cácorkama pracujeme na dárečcích pro paní učitelky. Už se nám to rýsuje... :-) Hodně nás chytlo malování na kamínky. Holky by jich pokreslily behěm chvilky opravdu veliké množství, a tak je musím trochu krotit, aby nejely na kvantitu ale kvalitu :-)


Já zas naopak moc kreslit neumím, ale hrozně mne to baví, a tak chodím "obkreslovat" na Pinterest. No musím si zase někde venku najít trochu větší kameny. Doma už mi dochází :-)


A na tento týden už mám také své šicí plány. Už jste i něco na FB viděli a určitě tím nekončím... 


Maté nějaké své oblíbené tvořící techniky? Pochlubte se.
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig