čtvrtek 13. dubna 2023

Tvořivý týden #13-14/2023

 Pěkný večer, tvořivci,

velikonoční svátky za námi a já i to tvoření teď zase trochu posunu "mimo svátečně" a více k létu. Ale malé ohlédnutí si ještě neodpustím...

Před časem se nám rozbil starý větrák a mě bylo líto vyhodit kruh, který spojoval ochranné mřížky. Hned mě napadlo, že to bude fajn forma na háčkovanou mandalu či lapač snů, který mám v plánu si pověsit pod pergolu. Dala jsem se do háčkování a během pár dní bylo hotovo. Původně jsem jej chtěla doplnit ještě stužkami, ale plast je vcelku měkký a nedrží pořádně tvar, a tak asi zůstane takto... Velikonoce "na krku" a já se dala do ovečkového věnce. Pokud si jej nepamatujete z loňského roku, tak vám musím připomenout, že to byl obrovský hit v háčkovacích skupinách na sociálních sítích :-)  a i zde na blogu najdete návod, jak na něj :-) 

 

A netvořím jen já, ale hodně často mne překvapují i cácorky. Jedna miluje háčkování a začíná jí to jít čím dál tím lépe...Druhá si v posledních dnech oblíbila scrapbooking a obecně tvoření z papíru a nachystala koledníkům papírové zajíčky, ve kterých byla ukrytá čokoládová vajíčka. 

  

Společně pak byly na tvořivém víkendovém kroužku, kde vyrobily tyto nádherné domečky na čajové sáčky. 

 

Chystáte se tvořivě na léto? Podělte se o vaše plány....
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig