neděle 3. ledna 2016

Tvořivý týden #1

Zdravím všechny v novém roce,

musím říct, že jsem docela dlouho přemýšlela, který článek sepíši jako první v tomto roce. Mám jich rozepsaných a nafocených více, ale nakonec zvítězilo tvoření. Proč? No vlastně přesně ty mé hand made výrobky byly jedním z prvních impulzů k tomu, abych o založení blogu začala před více jak rokem uvažovat ;-)I když byly vánoční svátky, nezahálela jsem a odpočívala (tedy když byla možnost) u háčku či šicího stroje. 


Nějak jsem se kočárkovině, jakožto materiálu na šití, vyhýbala, ale zpětně nevím proč. dobře se prošívá (i můj stařeček stroj to zvládne bez problémů) a výsledek je moc hezký - a hlavně nepromokavý. V tomto případě jsem dělala potah na madlo kočárku. 
No a už mám nastříhanou látku na další výrobky, které vám tu brzy ukáži ;-) 


Houmlesky - to jsou čepice, které mne hrozně baví a mám pocit, že musí slušet snad každému. Tuto jsem dělala pro radost a už háčkuji další -tentokrát zase béžovou, které asi bude časem dostupná (zatím je jen na objednávku) na Fleru. Chcete? ;-) 


Mimoní čepice jsem ukazovala už i minule a jelikož mají úspěch, háčkovala jsem další ;-) 


Další z věcí, kterou dělám hodně ráda a opravdu u ní relaxuji, jsou čepičky pro nedonošenečky. Samostatný článek si můžete přečíst ZDE.

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig