pondělí 27. února 2017

Tvořivý týden #8

Pěkně tvořivý večer všem,

když se tak koukám na to, kolik jsem toho za uplynulý týden vyrobila, tak musím konstatovat "nic moc" ... tedy ne, že by to bylo úplně marné, ale zas bývá to lepší, však uvidíte...

Na přání jsem šila oboustranné chrániče na popruhy od manduky. Takový malý doplněk, ale jak rozzáří celý komplet. To člověka kolikrát nenapadne.Co jste říkali na malé chobotničky? Už jste je podle návodu zkusili uháčkovat? Já tentokrát udělala dvě s knoflíkovými očky pro starší děti :-) 

Jednoduché, praktické a pěkné na pohled - to jsou oboustranné látkové ošatky.
Občas si něco plánuji, že vyrobím, a trvá mi to neuvěřitelně dlouho,než se k tomu z časových důvodů dostanu. Pak ale prostě jen sednu ke stroji, nastříhám látku a "jedu". Stejně tak tomu bylo i u "Bulivaků" - kapsářníků s motivem bulánků. Chtěla jsem zase trochu jiný kapsářník, který půjde pověsit na ramínko.


Holky mají každý svůj a ukládají si do nich v šatně čepice, šály či nákrčníky.  Prostě super praktický pomocníček :-)Chtěla bych tento týden stihnout jednu pracnou a časově náročnější věc, tak snad vám ji budu moci příští týden ukázat. Držte palce :-)

Co budete tento týden vyrábět vy?
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig