středa 29. března 2017

Tvořivý týden #12

Pěkné úterý tvořilky,

jste zvědavé, co jsem minulý týden vytvořila?

Musím vám hlavně poděkovat v úvodu. Mám ohromnou radost, když vidím, jak se tyto články libí a jsou sledované.To mě opravdu hodně posouvá v tom neustále něco nového vyrábět.

Pamatujete na pouf, který jsem loni vyráběla z triček? U nás doma měl ohromnou oblibu, ale bohužel už lehce dosluhoval a začal se opotřebovávat. Navíc potřebujeme dva, to je jasné :-) a tolik troček na rozstříhání teď aktuálně opravdu nemám. A tak jsem si řekla že zkusím uháčkovat ze šňůr. Na jedné FB skupince jsem objednala jak šňůry, tak i vnitřek - na zkoušku jeden, a už to jelo...


Holky nadšené, co že to bude a já natěšená na výsledek. No a ten tedy je! Skromnost stranou, já jsem z pufííííku nadšená. Nakonec jsem objednala na další dva. Jeden totiž bude jako dárek :-)


A ještě další dvě barvy jsem objednala kamarádce :-) Jooo, natávají pufííííkové žně.Pokaždé, když zrecykluji nějakou věc, tak mám obzvlášť radost - tedy za předpokladu, když se to vyvede :-)

Tyto boxy / vaky nebo jak to nazvat jsem kdysi koupila holkám na hračky, postupně jsem do nich ukládala třeba deky, plenky apod.... prostě to, co bylo potřeba. Jenže tím, z jaké jsou látky, se brzy začaly trhat. A tak jsem je obalila trochou látky - opravdu jen jednoduchý střih a trochu šití...


...a máme nové koše na třídění prádla na praní.I tentokrát jsem nešila jen pro sebe, ale také něco málo pro Duomamas. Určitě mrkněte na web. Je tam spousta věcí nejen pro děti, ale také pro maminky.


A jedna na závěr pro pobavení - všímáte si, jak mi roste konkurence, joooo? :-)


Pěkný večer, já jdu háčkovat další pufííík!
SHARE:

2 komentáře

 1. Ta konkurence je opravdu veliká :D Dávala bych si bacha :D
  Ty pufíky jsou rozkošné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za pochvalu :-) brzy budou holky tvořit za mě :-)

   Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig