úterý 27. prosince 2016

Lirene: Micelární gel

Pěkné povánoční odpoledne,

co si dát dnes jeden lehce recenzní článek? To už tady dlouho nebylo, ne? No, dobře... :-)


Před Vánocemi jsem na webu Kosmetika Norma okukovala pár věcí a říkala si, že bych mohla vyzkoušet něco nového, co jsem ještě neměla. A pravdou je, že od Lirene jsem snad opravdu ani v minulosti nic neměla. 

Docela mne zaujal právě ten název - micelární gel, a nebyla bych to já, aby mě to nenutilo vyzkoušet, co to vlastně dělá :-)A o co se tedy jedná? 
Podle popisu je to gel, který můžete používat na sucho i na mokro při čištění obličeje. 

Za mne? 

Na sucho to nějak nebylo "ono", ale při použití s vodou, to už jsem si dala líbit.

Gel je velice jemný s jemnější konzistencí (nevím, jak lépe to popsat), žádný lepivý efekt nebo špatné smývání. Naopak.
Moc dobře odstraňuje zbytky líčení - samozřejmě se před jeho použitím ale klasicky odličuji. Pleť je po něm hezky jemná a moc dobře poté vstřebává noční krém.


Co se mi také líbí je vůně - jemná, taková "šmrncovní", co nedráždí. 

Docela dobře mi i vyhovoval v kombinace s použitím kartáčku na obličej. I když to je potřeba větší množství gelu a přeci jen jsem poté měla lehce vysušený obličej - žádná tragedie, ale prostě na to upozorňuji. 


No a samozřejmě, co naprosto pokaždé chválím, pokud to podobný výrobek má, je pumpička. Na použití v koupelně je to pro mne ideální varianta dávkování :-)


Už jsem od pár z vás slyšela, že jim gel nevyhovoval a některým zase naopak ano. Inu, každá jsme jednoduše jiná, ale stejně mi dejte vědět, zda jej znáte a co vy na něj? :-)


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig