úterý 20. prosince 2016

Tvořivý týden #46

Hezký večer, tvořivci,

tentokrát jsem si tento pravidelníček sepsala lehce nepravidelně - po téměř dvou týdnech a ještě v úterý :-)

Tak se pojďte podívat, copak jsem vše vytvořila...

Holky mají své oblíbené plyšáky, které různě oblékají, čančají apod. Tentokrát jsem byla požádána o sukýnku pro ovečku. No není to tak lehký úkol, jak jsem si myslela, protože zadavatelka je velmi náročná :-)Vánoce se blíží, a protože jsem měla kusy krásných látek, rozhodla jsem se toho využít - stůj "dostal" nový vánoční běhoun, který je navíc oboustranný.A nezůstalo jen u jednoho oboustranného běhounu :-) 


Mega duté šály (či nákrčníky) z příze Jumbo nebo Yetti mám moc ráda. Jsou pohodlné, nekousavé, úžasně teplé a také chic ;-) Za poslední dobu jsem uháčkovala 2 a určitě nekončím. Co říkáte, mám nějakou udělat  "do zásoby" na Fler? Byl by zájem? :-)
Dvoubarevné variace mne ohromně baví. Šála je pokaždé vlastně trochu jiná a záleží jen na vás, jak ji zamotáte ;-) 
Bulánci se neztratí - ať už klasičtí či pyžámkovci. Tento byl na přání pro mého synovce a je vcelku obrovský, navíc s ušima ala plachta. Prostě bulánek jak má být. 

Myslím, že už teď vám mohu prozradit, že v brzké době chystám typově ještě jednoho nového bulánka. Těšíte se? :-)

Počasí přituhuje a čapky jsou potřeba pro malé i velké. Tato tvarově klasická bude součástí jednoho vánočního balíčku, ale pssssst :-) 
Mezi svátky bych chtěla zase začít s pár kousky pro kulíšky, a tak jsem se musela trochu předzásobit vlnou. Určitě chystám i nějaké nové DIY s kulíškovým tématem. 
Bohužel jsem ve švadlence nesehnala mou oblíbenou přízi Red Heart Baby, ale věřím, že i tato Elian bude super. Na "první sáhnutí" se mi moc líbí. Navíc ty jemné barvy...no to je nádhera! :-) 


A co vy, tvoříte, tvoříte? ;-) 

SHARE:

2 komentáře

  1. Pečeme, pečeme :D ... tvoříme, když nám zbyde chvilinka :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vsak uz bude peceni konec, tak se bude o to vic tvorit ;-)

      Vymazat

Děkuji za Váš komentář, Vaše data zpracovávám v souladu s GDPR.

Blogger templates by pipdig